niedziela, 5 sierpnia 2018

Zdrowie - czy to możliwe ?

Żyj zdrowo
Dbaj o zdrowie
To hasła, które słyszymy codziennie

Co się jednak z tym wiąże ?
Wyrzeczenia, rewolucje ?


Przez lata jedzenia pokarmów "niezdrowych" każe nam się przejść na dietę zdrową ograniczającą cukry, wysokoprzetworzone pokarmy, gluten itp

Rewolucja w życiu i diecie prowadzi w większości do porażki. Nasz organizm bardzo nie lubi zmian (nawet tych dobrych).

Szczęśliwie istnieje możliwość zmiany bez rewolucji. Jest to metoda KEIZEN czyli metoda drobnych kroczków. Jesli rezygnacja z pewnych pokarmów będzie stopniowa to organizm bez sensacji zaakceptuje nowy styl żywienia i życia .

Czy zatem zmiana diety i stylu życia wystarczy żeby całkowicie dojść do pełni zdrowia ?
Jest niewielu którym się udało dojść do równowagi samą dietą i stylem życia. Nie jest to jednak proste bo gdyby było to wszyscy bylibysmy zdrowi :)

Stan choroby jest stanem nienaturalnym. Nasz organizm każdego dnia dąży do równowagi uruchamiając wszystkie procesy naprawcze jakie posiadamy. Aby one sprawnie pracowały nasze komórki codziennie potrzebują dożywienia i nawodnienia. W związku z jakością pokarmów przyjmowanych przez nas nie jesteśmy w stanie dożywić ani nawodnić organizmu. Co więcej wraz z pokarmami i wodą dostarczamy nadmiaru toksyn i metali ciężkich, które dodatkowo obciążają nasz organizm. Oddychamy zatrutym powietrzem. Żyjemy w permanentnym stresie

Czy można zatem skutecznie sobie pomóc ?

Aby zatem dotrzeć do najlepszej wersji siebie potrzebujemy czegoś więcej niż diety. Potrzebujemy pracy na wielu płaszczyznach:
  • praca z własnymi przekonaniami
  • praca z rozwojem osobistym
  • praca ze świadomością, podświadomością i docieranie do genezy problemu
  • odpowiednia suplementacja (uruchamiająca wszystkie procesy naprawcze w naszym organizmie)
Musimy też pamiętać, iż w momencie, w którym ruszamy na drogę do zdrowia napotykamy na wiele pułapek w następujących sferach:
  • psychicznej
  • przyzwyczajeń
  • uwarunkowań środowiskowych
Czy praca z własnymi przekonaniami, świadomością własnego ciała jest nam wogóle potrzebna ?

Praca w tych sferach jest bardzo ważna, a wręcz kluczowa. Uzyskając świadomość tego jak wyglądają procesy życiowe w naszym organiźmie, dowiadując się czego nasz organizm najbardziej potrzebuje powodujemy, iż proces powrotu do najlepszej wersji siebie staje się możliwie prosty a efekt końcowy realny :) Bez tego typu pracy problemy zdrowotne są najczęściej "zamiatane pod dywan" i wychodzą w najmniej oczekiwanym momencie.


Po co nam jest zatem potrzebna suplementacja ?

Jak wcześniej zauważyliśmy nasz organizm staje się bezradny wskutek obciążeń jakich doświadczamy codziennie i nie jest w stanie doprowadzić nas do stanu równowagi. Właśnie dlatego w tym miejscu potrzebna nam jest odpowiednia suplementacja. Słowo "odpowiednia" jest tutaj jak najbardziej właściwe, gdyż na świecie jest zarejestrowanych miliony suplementów diety. Jak zatem wybrać te "odpowiednie" ? Zadaniem suplementów diety jest dożywienie komórek naszego ciała co powoduje powyższoną zdolnością organizmu do regeneracji. Samo jednak dożywienie komórek często nie wystarcza do tego aby dać organizmowi siły potrzebnej mu do powrotu do kompletnego zdrowia.

Potrzeba czegoś więcej

Potrzebujemy zatem suplementacji, która nie tylko dożywi komórki naszego ciała ale również uruchomi głębokie procesy naprawcze wykorzystując naszą najsilniejszą broń jaką są komórki macierzyste. Tak głęboka regeneracja przywraca równowagę we wszystkich sferach naszego ciała tj na poziomie fizycznym, psychicznym, emocjonalnym i mentalnym ułatwiając przy tym pracę z rozwojem osobistym, własnymi przekonaniami otwierając się na wiele przestrzeni dotąd nieodkrytych.


I tutaj na przeciw przychodzi na LAMININE. Jako w pełni naturalny produkt pozyskany z jajka kurzego w 9tym dniu inkubacji potrafi uruchomić wszystkie procesy naprawcze na poziomie komórek macierzystych. Więcej o LAMININE tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz