poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Laminine - wrzodziejące zapalenie jelita, Hashimoto

Przygoda z produktami Laminine zaczęła się w pod koniec sierpnia 2017 roku.

Historia moja jest taka, że miałam stwierdzoną NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY oraz WRZODZIEJĄCE ZAPALENIE JELITA GRUBEGO (WZJG).
Niedoczynność tarczycy tolerowałam jako chorobę, ale kiedy przyszły kłopoty, bóle i bardzo duże wzdęcia jelit to już nie było do śmiechu. WZJG było w fazie ostrych całodniowych biegunek, na przemian po 2-3 tygodniowymi zaparciami. Leki zbytno nie dawały poprawy.


Kiedy dowiedziałam się o LAMININE zaczęłam przyjmować w ilości 3X Laminine oraz 1X Omega +++Laminine. Pierwsze efekty zaczęłam widzieć w pierwszym tygodniu. Zdenerwowanie i bóle jelit ustąpiły. W kolejnych miesiącach zaczęły regulować się stolce.

Po miesiącu dołożyłam cały zestaw produktów w ilości: 3x Laminine, 1x Omega+++, 1x Digestive, 1xImmunee. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania. Stolec był coraz idealny i jest tak po dziś dzień.

Co do tarczycy postanowiłam ją również zregenerować. Podjęłam decyzję w styczniu 2018 o braniu nadal Laminine oraz stopniowym odstawianiu leku Eutyrox. Przyjmowałam 2-4x Laminine oraz 1x Omega+++, nieraz po 1x Immune i Digestive.

Na dzień dzisiejszy sierpień 2018 r. mam zdrową tarczycę i brak problemów z jelitami. Odstawiłam wszystkie lekarstwa. Produkty Laminine mam zamiar przyjmować profilaktycznie do końca życia i jeden dzień dłużej :)

Pozdrawiam Agnieszka Wójcicka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz