poniedziałek, 16 lipca 2018

Laminine - Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

RSZ (REUMATOIDALNE ZAPALENIE STAWÓW). 

„Od początku wierzyłam , że zażywanie lamininy ma sens i powinno mi też pomóc. na reumatoidalne zapalenie stawów RSZ .Chorowałam na tę chorobę od 14 lat. Aby hamować trochę rozwój choroby (bóle i sztywnienie kolan, bóle nóg i rąk ) raz w tygodniu przyjmowałam lek sterydowy. 

Te osoby które cierpią na tą chorobę wiedzą o czym piszę. Próbowałam przez te 14 lat chyba wszystkiego. Niestety bez rezultatów. W lutym 2016 roku postanowiłam spróbować Lamininy. Zaczęłam zażywać po 4 lamininy rano i wieczorem. Po miesiącu zażywania zauważyłam u siebie więcej energi i nie czułam zmęczenia (przed lamininą ciągle byłam zmęczona). W objawach choroby nie było zmian. 


Po ok. miesiącu dołączyłam do 4× Laminine , 1 × Omegę , 1× Immunę i 1 × Digistive. Po 3 miesiącach dawkowania Lamininy poczułam nasilenie bòlu w kolanach. Wtedy zwiększyłam dawki na 2 tygodnie po 5 Laminine +2 Omegi + 2Immuny i 1Digistive. Zaczęłam się lepiej czuć. 

Po 2 tygodniach znowu zmiejszylam dawki 4 Laminine , 1 Omegę i 1 Immunę. I tak biorę do tej pory, do listopada 2017roku. Po 6 miesiącach w lipcu zmiejszyłam o połowę dzieląc na pół moją tabletkę sterydową, jeszcze przez 5 tygodni ją brałam, a później zupełnie ją odstawiłam(przez 14 lat to wcześniej było niemożliwe). Bóle nie powróciły. Laminina zadziałała i osiągnęłam cel . Obecnie czuję się bardzo dobrze, nie stosuję żadnej diety. Każdego dnia dziękuję Panu Bogu za Lamininę. Bogusia H.”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz