środa, 9 maja 2018

Czym naprawdę jest LAMININE ?

Witajcie Kochani Czytelnicy !
Dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi LAMININE, której mam szczęście doświadczać już 3 lata.

Życzę miłej lektury
Bartłomiej Górka

Cudowny lek ?

Wiele osób słysząc o rezultatach związanych z LAMININE mówi, że jest to cudowny lek. LAMININE jednak nie jest, nigdy nie była i wg mnie nigdy nie będzie lekiem. Dlaczego? Leki mają celowe działanie na konkretne jednostki chorobowe lub narządy. LAMININE natomiast wływa na cały organizm gdyż przyjmuje się ją NA ZDROWIE.

Czym zatem jest LAMININE ?

Jest to nowej generacji w pełni naturalny produkt, który wpływa na usprawnienie wszystkich procesów naprawczych w naszym organizmie łącznie z komórkami macierzystymi. Zatem sama LAMININE nie wpływa bezpośrednio na jednostki chorobowe. Dostarcza jedynie (lub aż) do organizmu tych składników, których potrzebuje on do pełnej regeneracji i odbudowy.


Jest to głównie ekstrakt z jaja kurzego w 9tym dniu inkubacji zawierający wszystkie nam potrzebne 22 aminokwasy, białka oraz czynnik wzrostu fibroblastów FGF-2. Formuła wzbogacona dodatkowo jest o wyciąg z chrząstki rekina oraz witaminy C i D3.

Na na jakie choroby można brać LAMININE ?

LAMININE nie przyjmuje się na konkretne jednostki chorobowe. Nasz organizm naturalnie dąży do stanu równowagi (homeostazy) tj. do kompletnego zdrowia. Do tego celu posiada niezliczone systemy naprawcze. Zatem każdego dnia nasz organizm pracuje nad odbudową uszkodzonych organów, układów i narządów. Posiada jednak ograniczone możliwości regeneracji gdyż każdego dnia dokładamy naszemu organizmowi kolejnych szkód (nadmiar toksyn, metali ciężkich, niedobór witamin i minerałów, brak nawadniania, ciągły stres i wiele innych). W związku z powyższym LAMININE przyjmujemy niezależnie od stanu zdrowia i wieku. Właściwym pytaniem powinno zatem tutaj być: 

Ile brać LAMININE dziennie ?

Wyobraź sobie, że Twój organizm codziennie ciężko pracuje nad naprawą uszkodzeń a jednocześnie dostarczasz do organizmu kolejnych "szkód", które w najlepszym przypadku powodują, że w bilansie zdrowia jesteś na "0". W momencie rozpoczęcia suplementacji LAMININE owe procesy naprawcze ruszają "z kopyta" dużo szybciej i mocniej niż wcześniej. Ilości LAMININE są zatem zależne od następujących czynników:

 • wieku
 • wagi
 • ogólnego stanu zdrowia (dobry, średni, ciężki)
 • obciążenia organizmu toksynami, metalami ciężkimi oraz pasożytami
 • energetyki organizmu
 • oczekiwanych efektów
 • czasu od rozpoczęcia suplementacji w jakim pojawią się pierwsze zmiany
Odpowiednio dobrane ilości powodują, iż pozytywne efekty suplementacji bardzo często odczuwamy już po pierwszym miesiącu. 
W celu dobrania ilości pomocna jest tabela ilości LAMININE sporządzona na podstawie doświadczeń setek tysięcy osób na świecie, które w ramach społeczności LIFEPHARM od 2011 roku dzielą się swoimi efektami podając jednocześnie ilości dobowe produktów.

Jakie są główne korzyści z LAMININE ?
 • spadek kortyzolu (hormonu stresu)
 • regulacja SEROTONINY (hormonu szczęścia)
 • odbudowa uszkodzonych tkanek i narządów dzięki pobudzeniu do działania komórek macierzystych
 • mocny, regeneracyjny sen
 • szybka regeneracja po wysiłku
 • energia życiowa
 • poprawa jakości myślenia
Efektem suplementacji LAMININE zatem jest KOMPLETNE ZDROWIE w sferze fizycznej, psychicznej, emocjonalnej i mentalnej.

W takim stanie 
Zdrowie nie jest CELEM, 
Zdrowie po prostu JEST :)


W roku 2015 LAMININE zmieniła moje życie oraz zmienia życie już setkom tysięcy ludzi na całym świecie. Daj sobie szansę i rozpocznij przygodę z projektem LIFEPHARM oraz suplementacją produktami LAMININE. Zmienisz dzięki temu swoje życie i życie Twoich bliskich.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą
Bartłomiej Górka
tel. 735 293 110
lamininedlazycia@gmail.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza