piątek, 2 marca 2018

Laminine - zapalenie ścięgien, zapalenie pęcherza, niedoczynność tarczycy

Żaneta 30 lat - fizjoterapeutka 

Objawy przed zażyciem LAMININE  
Zapalenie ścięgien związane z przeciążeniem pracą (ręce spuchnięte czerwone bardzo bolesne nie umiałam podnieść kubka z herbatą) dostałam od lekarza diklofenak ale nie pomógł 

Częste nawracające zapalenie pęcherza, częstomocz, czasem co pół godziny (silna nagła potrzeba oddania niewielkiej ilości moczu) 

Częste uczucie zmęczenia związane z niedoczynnością tarczycy (mimo stosowania leków)Objawy po zażyciu LAMININE 
dawka 2 x 2 laminina 1 x LAMININE OMEGA+++ 
Po zażyciu drugiej dziennej dawki LAMININE bóle rąk i przedramion zniknęły całkowicie po około 30 minutach ulgę w bólu towarzyszył jednak silny ból głowy oraz wielokrotne oddanie moczu z towarzyszącym bólem i pieczeniem. Byłam pewna, że jest to zapalenie pęcherza, ale ustąpiło po nocy. 

Mimo codziennej pracy w zawodzie ręce są w bardzo dobrym stanie, problem z częstym oddawaniem moczu ustąpił. Mimo bardzo dużej ilości spożywanej wody oddaniu moczu nie towarzyszyła nagła potrzeba. Wcześniej było tak źle że kiedy tylko poczułam parcie na mocz od razu musiałam go oddać potrafię teraz to po prostu "trzymać" 

Na drugi dzień po zażyciu LAMININE wystąpiła wysypka na twarzy, która ustąpiła po około tygodniu. Zmieniła się też barwa i zapach moczu. W pierwszych dniach stosowania czułam też od siebie dziwny zapach, który całkowicie ustąpił po 2-3 dniach. Mam zdecydowanie więcej energii, nie potrzebuję już 8-9 godzin snu żeby się wyspać. Mam też zdecydowanie lepszy humor. 

Od początku terapii minęły 4 tygodnie.