czwartek, 29 marca 2018

Jak cała rodzina korzysta z LAMININE

Doświadczenia Jolanty z Laminine

Niejednokrotnie od wielu lat przekonałam się, że w sposób naturalny można sobie i innym pomóc w poważnych dolegliwościach. Uświadomiła mi to pewna Pani doktor, będąca lekarzem naturoterapeutą. To Ona pierwsza kilka lat temu podzieliła się ze mną informacją na temat Laminine, która wówczas nie była jeszcze u nas dostępna, polecała więc ją bardziej teoretycznie. 

Dzisiaj ten produkt mamy już na wyciagnięcie ręki, niemal na całym świecie. Chorowałam na nieżyt żołądka, gdzie znajdowały się nadżerki, dokuczał mi zespół jelita drażliwego, chore kolano i kręgosłup. 


Laminine przyniosła mi efekt natychmiastowy. Zażywałam ją przez pół roku w dawkach 2 razy 2 dziennie. Jestem technikiem farmacji, pracującym w aptece od 30-lat, co pozwoliło mi zdobyć doświadczenie przy różnych problemach zdrowotnych innych osób. Zrozumiałam, ze Laminine jest produktem poważnym i jeżeli tak go potraktujemy, to wówczas zauważymy efekty jego działania. Jeżeli w uzależnieniu od indywidualnego problemu chorobowego dołączy się któryś z pochodnych od Laminine podproduktów, bądź wszystkie razem, w organizmie naszym zaczynają dziać się cuda. Przykłady rodzą się niemal każdego dnia, począwszy od małych dzieci, poprzez osoby starsze, a skończywszy na psach, kotach i innych zwierzętach. 

Słyszałam o wielu produktach, będących wynikiem badań innych uczonych, ale Laminine przewyższa je wszystkie tym czymś co ma najważniejsze, czyli czynnikiem wzrostu i regeneracji komórek macierzystych. Zetknęłam się z pacjentami, którzy stosują ją od początków jej dostępności, wychodząc tą drogą z poważnych, w tym nowotworowych chorób. 

W rodzinnym kręgu Laminie pozwoliła pozbyć się zawrotów głowy, szumów usznych i zregenerowała uszkodzony nerw wzrokowy. Podobnie po poważnej operacji kręgosłupa pozwoliła normalnie funkcjonować i uniknąć kolejnych ingerencji chirurgicznych. Nie znam przypadków braku skuteczności, chyba że Laminine była brana zbyt krótko i w niewłaściwy sposób. 

Jest ona w stanie pomóc praktycznie w każdej dolegliwości. Pomaga w stwardnieniu rozsianym, chorobie Parkinsona, alzheimerze, łuszczycy, autyzmie, chorobie Crohna, a nawet Boreliozie i wielu innych. Mogą ją stosować osoby z nietolerancją białka, glutenu, cukrzycą. Nie ma działań niepożądanych i można ją łączyć z lekami chemicznymi. 

Ktoś kiedyś przekazał mi wiedzę o Laminine, więc ja czynię to dalej, wierząc, że pomoże niejednej osobie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz