środa, 1 listopada 2017

Laminine - moja historia

O Laminine dowiedziałem się we wrześniu 2014r. od mojej koleżanki, która miesiąc wcześniej poinformowała mnie, że ze względu na cukrzycę i powikłania ma skierowanie do szpitala na amputację nogi. Nie zgodziła się na amputację i na szczęście dotarła do Lamininy. W ciągu miesiąca suplementacji zmniejszyła ilość insuliny z 4 razy w ciągu doby do 1-2 razy, a co najważniejsze uratowała nogę przed amputacją.


Bardzo mnie to zaintrygowało i zacząłem się interesować tym produktem, podchodząc jednak do tematu bardzo sceptycznie. Zbadałem go we własnym zakresie i to co otrzymałem bardzo mnie zaskoczyło, m.in. fakt, iż wśród użytkowników Lamininy nie ma praktycznie negatywnych opinii, a ilość osób która sobie pomaga w najróżniejszych problemach zdrowotnych jest ogromna.
W zwiazku z moimi problemami zdrowotnymi z przeszłości (udar móżdżku, zapalenie opłucnej, nadciśnienie) postanowiłem dać sobie i Lamininie szansę. Zacząłem od 2xLAM rano + 1 OMEGA w ciągu dnia + 2xLAM wieczorem. Juz po 2 godzinach od wzięcia pierwszych 2 kapsułek zauważyłem ze poprawia mi się wzrok ... przestała mnie kompletnie boleć głowa (która potrafiła boleć całymi dniami) Zasnąłem jak dziecko a następnego dnia obudziłem się pierwszy raz od wielu miesięcy bez bólu głowy :)

Po miesiącu zażywania Lamininy zrobiłem sobie komplet badań - łącznie z prześwietleniem klatki i tomografią komputerowa głowy. Wyniki krwi i innych badań mam najlepsze w całym moim życiu dorosłym, zregenerowałem kolano, w którym nie miałem czucia przez 25 lat a teraz normalnie czuje, po udarze móżdżku sprzed 7 lat miałem silną nerwice lękową ... miewałem czasem zawroty głowy oraz lewa ręka i noga bywała słabsza a teraz nie ma różnicy w stosunku do prawej i zawroty głowy minęły, zniknęły mi zrosty na płucach które miałem po zapaleniu opłucnej sprzed 15 lat, wyrównałem sobie ciśnienie ... i wiele innych rzeczy .... długo by pisać ... i to zaledwie po 1 miesiącu brania tego suplementu.

Teraz po 5 miesiącach suplementacji mogę powiedzieć, że jestem kompletnie nowym człowiekiem. Aktualnie zaczynam proces pozbywania się jeszcze zbędnych kg wspomagając się DIGESTIVE+++ :)

Od 4 miesięcy z pełną odpowiedzialnością polecam Laminine w moim otoczeniu i dzięki temu poznaję bardzo dużo osób, którym ten suplement diety szybko pomaga w wielu problemach zdrowotnych.. Miałem juz styczność z wieloma tzw "cudownymi" produktami i większość z nich albo działała do pewnego stopnia albo po prostu nie działała wcale. Ten jednak jest niesamowity :) Dlatego szczerze polecam zainteresowanie się tym niesamowitym produktem i przekonanie się do niego tak jak ja to zrobiłem :)
Bartłomiej Górka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz