niedziela, 3 kwietnia 2016

IMMUNE+++ czyli jak pozbyłem się zapalenia krtani

Chciałbym się dzisiaj podzielić z Wami moim doświadczeniem z produktem IMMUNE +++

Pewnego piątkowego poranka obudziłem się z poważnym bólem gardła, chrypką oraz katarem. W ciągu kilku godzin straciłem całkowicie głos. Wiedziałem, że jest to zapalenie krtani, gdyż często mnie to dopadało wcześniej. Zazwyczaj kończyło się na 1-2 antybiotykach, a czasem dodatkowo jeszcze na sterydowych lekach wziewnych. Zawsze wtedy miałem 2-3 tygodnie bez możliwości spiewania (jestem wokalistą), raz nawet zdarzyło mi się stracić możliwość śpiewania na 2 miesiące.

Tym razem postanowiłem sprawdzić IMMUNE wraz z LAMININE
Przez weekend codziennie stosowałem duże ilości produktów: IMMUNE +++ 3x3 tab, LAMININE 2 x5 kaps, OMEGA +++ 2 kaps, DIGESTIVE +++ 3x1 kaps

Ku mojemu zaskoczeniu w poniedziałek już normalnie mówiłem a pod koniec tygodnia wrócił mi wokal. Jest to niesamowite doświadczenie i od tego czasu jak tylko mam pierwsze objawy przeziębienia biorę 3x3 tabletki immune i problem znika jeszcze tego samego dnia.

Zastanawiacie się pewnie jak to jest możliwe, że w tak szybkim czasie mój organizm poradził sobie z zapaleniem krtani. Otóż wynika to z faktu, iż IMMUNE zawiera dużą dawkę witaminy C z kilku zródeł, a dzięki temu jest ona bardzo dobrze przyswajalna przez organizm. Obliczono iż w 2 tabletkach IMMUNE jest tyle witaminy C co w 23 pomarańczach. 
A zatem w 1 tabletce IMMUNE jest aż 1,35 g witaminy C
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz