niedziela, 28 lutego 2016

LAMININE – PRODUKT NOWEJ GENERACJI


LAMININE – nowej generacji suplement diety pobudzający komórki macierzyste do całościowej regeneracji organizmu.

LAMININE jest bardzo skuteczna jednak większość z nas traktuje go jak "kolejny wynalazek".

Co zatem jest sekretem tak dużej skuteczności w pozbywaniu się najcięższych nawet, nieuleczalnych i śmiertelnych chorób za pomocą tego suplementu diety? Otóż sekretem tego niesamowitego produktu jest substancja FGF, którą naturalnie można pozyskać tylko z naszej krwi pępowinowej bądź też z mleka matki. Naukowcy odkryli jednak, iż FGF można pozyskać z jaja kurzego w 9-tym dniu inkubacji. A zatem źródło pozyskiwania tej substancji praktycznie jest nieograniczone. Obecność FGF niezbędna jest dla prawidłowego kształtowania organizmu. W artykule opublikowanym w Expert Journal napisano: „Pomimo faktu, że naukowcy wciąż nie wiedzą, w jaki sposób działa FGF, jest oczywiste, że przyczynia się do niesamowicie silnej regeneracji organizmu”.

Co to jest FGF ?
Jest to czynnik wzrostu fibroblastów, który reguluje wiele problemów w organizmie. Wpływa na regenerację narządów, eliminuje problemy natury psychicznej, problemy z pamięcią, przywraca mowę u ludzi po udarze mózgu - zaczynają mówić w ciągu kilku tygodni. Spektrum chorób z którymi sobie radzi jest ogromne - począwszy od zwykłych przeziębień, chorobę Alzheimera, stwardnienie rozsiane, czy autyzm, zanik mięśni i inne choroby neurologiczne po wszelkiego rodzaju nowotwory czy też cukrzycę. Można z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, iż Laminine pomaga wszystkim w każdym stanie zdrowia.

Specyfik ma tak szerokie działanie, ponieważ produkt ten nie leczy, jak lekarstwa, tylko dosłownie regeneruje nam organizm za pomocą naszych własnych komórek macierzystych, a jako ekstrakt z jaja kurzego dożywia jednocześnie na poziomie komórkowym. Niestety, dorosłe osoby nie posiadają już naturalnie substancji FGF w organizmie, ponieważ w wieku 25 lat tracimy ją bezpowrotnie. Od tego czasu zaczynamy się "starzeć". Ewenementem FGF jest to, że jest w stanie tak jakby przekonfigurować najważniejszy organ ludzkiego ciała, czyli nasz mózg. Sprawia to, iż komórki macierzyste otrzymują właściwy sygnał - co i w którym dokładnie miejscu powinny w naszym organizmie zregenerować. Poprawa funkcjonowania mózgu wpływa na poprawę stanu zdrowia całego ludzkiego organizmu. Przyczynia się do poprawy funkcjonowania mózgu, który wpływa na stan całego organizmu.

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego dzieci tak szybko rozwijają się fizycznie? Jak to się dzieje, że młoda osoba może stracić mnóstwo energii i niemal natychmiast ją odzyskać? Interesuje Was, dlaczego dziecko tak szybko uczy się języków i zapamiętuje najmniejsze szczegóły? Można by powiedzieć, że to po prostu przywilej młodości i beztroski ... ach, ta młodość. W rzeczywistości przyczyna tego zjawiska ma uzasadnienie w ewolucji. Mniej przeżytych lat, mniejsze „zużycie” fizyczne, umysłowe i psychiczne faktycznie odgrywa w tym wypadku rolę, ale jeszcze większe znaczenie ma niewielka odległość w czasie od stanu embrionalnego, który wywiera zasadniczy wpływ na całe życie — w chwili urodzenia i później.

Odpowiedź leży właśnie w składniku o podstawowym znaczeniu w okresie rozwoju płodowego — czynniku rozwoju fibroblastów (FGF). Czynnik ten jest obecny w ludzkim łożysku, ale później jego ilość w organizmie człowieka zmniejsza się aż do całkowitego zaniku w miarę starzenia. Organizm nie potrafi wytwarzać czynnika rozwoju fibroblastów, toteż musi go otrzymywać z pokarmem.

Tu właśnie wkracza Laminine® firmy LifePharm Global Network i uzupełnia brakujące ogniwo w łańcuchu życia człowieka. Laminine, naturalny suplement, uważa się za jedyne znane źródło FGF dla dorosłych. Badania sugerują, że czynnik rozwoju fibroblastów zasadniczo przeprogramowuje zachowanie komórek macierzystych i aminokwasów w organizmie (stanowiących naturalne narzędzia naprawcze), tak aby przemieszczały do obszarów, w których są najbardziej potrzebne. Kiedy już się tam znajdą, wykazują zdolność do integrowania się z konkretną częścią organizmu. Ich zadaniem staje się naprawa i regeneracja komórek i tkanek w danym miejscu, w każdej części ciała. To wyjaśnia, dlaczego korzystne działanie Laminine jest różne, zależnie od człowieka i części ciała, która wymaga naprawy.

Co to jest Laminine ?
Laminine jest produktem wysoko-odżywczym, który odżywia nam organizm na poziomie komórkowym. Jako ekstrakt z jaja w 9tym dniu inkubacji posiada wszystkie potrzebne nam składniki do życia i samo-regeneracji organizmu.

Laminine tworzą: ekstrakt z ptasich (kurzych) jaj, proteiny morskie (z oczyszczonej chrząstki płetwy rekina) i fito-proteiny (z fermentowanego żółtego grochu). Składniki te zawierają zestaw 22 kompletnych i bardzo ważnych aminokwasów, które organizm potrzebuje do samouzdrawiania i naprawy, unikalny i opatentowany czynnik wzrostu fibroblastów (FGF), a także witaminy i minerały.


Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu
Bartłomiej Górka
tel. +48 735 293 110
skype: bartekgorek
mail: bartolomeo.de.gorka@gmail.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza